Atauni Aöf Final Sınav Tarihleri Belli Oldu mu?

Covid-19 Pandemi nedeniyle ülke genelinde bulunan okullar online sınav yapacaklarını duyurmuş ve vize (ara) sınavları yapmışlardı. Şimdi gözler artık final sınavlarında…

26.05.2020
230
Atauni Aöf Final Sınav Tarihleri Belli Oldu mu?
REKLAM ALANI

Erzurum Atatürk Üniversitesi final sınavını da online olarak yapacaklarını duyurmuşlardı. Peki sınav nasıl ve ne zaman olacak?

Atatürk Üniversitesi online final sınavları da tıpkı girmiş olduğunuz vize sınavları gibi olacak. Yapılacak olan bahar yarıyılı online final sınavlarına, https://esinav.ataaof.edu.tr/ linki üzerinden, Atauni obs giriş bilgilerinizle giriş yaparak erişim sağlanabilecek.

Sınav tarihi ile ilgili olarak, henüz net tarihler belli olmasa dahi, sınavın 15 haziran dan itibaren başlayacağını belirtmiş olalım. Sınav tarihleri 15 hazirandan itibaren başlayacak olup, hangi sınavların hangi tarihte yapılacağı ilerleyen zamanlarda öğrencilere duyurulacaktır. Son olarak, sınav saatlerinin tıpkı online vize sınavlarında olduğu gibi finallerde de sabah 08:00 akşam 20:30 arası olması beklenmektedir.

ARA REKLAM ALANI

Sınavlarda nasıl başarılı olurum?

Genel itibari ile , sınavlara çalışırken yayınlanan deneme sınavlarına bakmanız ve yayınlanan kitap ünitelerinde ki ünite sonu sorularını çözmeniz büyük oranda başarılı olmanızı sağlayacaktır.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
admin
Yaşamla ölüm arasında bulunan bizler, henüz ölmeden evvel ölümün ve yaşamın hakkını vermek zorundayız. Bunun için sizler ve bizler daima paylaşacağız ki, dudaklarda ismimiz baki kalsın.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.