En Güzel Ramazan Bayramı Mesajları

24.05.2020
249
En Güzel Ramazan Bayramı Mesajları
REKLAM ALANI

Alemlerin Rabbi olan Allah (C.C)’ a sonsuz hamd-ü senalar olsun ki bir ramazan bayramına daha bizleri ulaştırdı. Bayramlar kişilerin kardeşlik bağı içerisinde mutlu ve mesut bir şekilde geçirilen zaman dilimleridir. Bayramlar bizlere Rabbimiz’in, tutmuş olduğumuz bir aylık oruç karşısında ufak bir hediyesidir. Bu sebepledir ki, bayramda küs olanlar barışır Rabbimiz burada da lütfunu göstermiş olur. Safları farklı görüşler sebebi ile ayrılmış olan kişiler bayram dolayısıyla aynı safta buluşur ki bu da Allah’ın rahmetinin tecelli buyurmasındandır. Velhasılı bayramlar değerlidir. Bayramlarını kutlayacağımız kişilerde Allahın yarattığı kullar olması hasebiyle değerli olan varlıklardır. Değerli olan bu varlıklara gerek whatsapp gerek sosyal medya, gerekse sms yoluyla atılabilecek bir kaç mesajı sizler için özel olarak hazırladık.

Resmi şekilde gönderilebilecek olan mesajlar:

  • Mübarek ramazan bayramınızı en kalbi duygularımla kutlar, hayırlara vesile olmasını yüce Rabbimizden niyaz ederim.
  • Ekibimizin bir parçası olmanızdan gurur duyuyor ve nice bayramlara erişmeyi arzuluyoruz. Hayırlı bayramlar.

ARA REKLAM ALANI

Duygusal ve normal mesajlar:

  • Ey rahmeti bol olan Allah’ım. Şuan bu mesajı okuyan kişiyi ve mesaj atarak bayramını kutlayan ben kulunu cehennem azabına uğratma 🙂 Bayramınız mübarek olsun.
  • Evlerimize bereket ve mutluluk ; vücudumuza sağlık ve sıhhat getiren ramazan ayını uğurladık. Bir yanımız hüzün bir yanımız sevinç dolu. Hüznümüzü, bayramla gideren Rabbimize şükürler olsun. Bayramınız mübarek olsun
  • Bayramımızda tıpkı ramazan ayı gibi evlerimize bereket getirsin. Bereketli ömrümüz ve bayramlarımız bol, bugünümüz ise mübarek olsun 🙂

Esprili bayram mesajları:

  • Şeker tadında bayramınızın olması için benim yanınızda olmam gerekirdi ama neyse şimdilik tabaktaki şekerlerle idare edin. Hayırlı bayramlar.
  • Sokağı çıkma yasağı var kimse gelmez eve diye üzülmeyin. Bayramınızı kutlayamasam bile, geçmiş bayramınızı kutlamaya gelebilirim hazırlıklı olun. Hayırlı bayramlar.
  • Minareden atlarım, bayramınızı kutlarım. (alıntı)

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
Muhammed İnan
Yaşamla ölüm arasında bulunan bizler, henüz ölmeden evvel ölümün ve yaşamın hakkını vermek zorundayız. Bunun için sizler ve bizler daima paylaşacağız ki, dudaklarda ismimiz baki kalsın.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.