İnstagram Profil Fotoğrafı Nasıl Büyütülür Ve İndirilir? Kolay Anlatım Ve Sorgulama

Buradaki yazımızda, sizlere kolay bir şekilde instagram profil fotoğrafı büyütmeyi anlattık.

23.05.2020
358
İnstagram Profil Fotoğrafı Nasıl Büyütülür Ve İndirilir? Kolay Anlatım Ve Sorgulama
REKLAM ALANI

İnstagram son zamanların en popüler uygulamaları arasında ilk sıralardadır. Fakat instagram uygulamasında profil resmini tam boyut gösterme özelliği mevcut değildir. Özellikle gizli hesapların profil resimlerinin görülmesi noktasında büyük sıkıntı ortaya çıkarmaktadır. Sizlere, gizli bir hesap dahi olsa , instagram hesabının profil resmini kolayca bulmanızı sağlayacak olan bir yöntem sağlayacağız.

Siz değerli kullanıcılarımız için, instagram profil resimleri kolayca tam boyut halinde görme ve indirme işlemini, en basit şekli ile resimli bir şekilde anlatmaya çalışacağız.

Öncelikle şunu belirtmek gerekir. İnstagram ya da diğer sosyal mecralarda bulunan fotoğraflar şahsi mülkiyet haklarına sahiptir. İllegal işlerde kullanılması hem ahlaki hem de hukuki açıdan ağır sorumluluklar gerektirmektedir. Hemen kolayca sorgulamanız için anlatıma geçelim.

ARA REKLAM ALANI

Alttaki formu kullanarak profil resmi büyütmek işlemini yapabilirsiniz.
Üstte bulunan sorgulama kutusunu sizler için özel olarak ekledik. Sizlerde emeğimizin az da olsa karşılığı olarak, yorum yapmayı ve bize destek vermeyi ihmal etmeyiniz. Hayattaki diğer zorlukların kolaya dönüştürülmesindeki püf noktaları, sonraki yazılarımızda okuyabilirsiniz.

Peki görüntülenen bu resmi nasıl indirebilirim?

Görüntülediğiniz instagram profil resmini şu şekilde cihazınıza indirebilirsiniz. (bknz: resim a )

a) Resim nasıl indirilir?

İndirmek istediğiniz resmin üzerine, eğer bilgisayarda iseniz sağ fare tuşu ile; eğer mobilden giriyor iseniz de, resmin üzerine uzun şekilde basılı tutarak çıkan popup dan resmi kaydet / indir /resmi farklı kaydet …vs yazılarından hangisini görürseniz ona tıklayarak kolayca indirebilirsiniz.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
admin
Yaşamla ölüm arasında bulunan bizler, henüz ölmeden evvel ölümün ve yaşamın hakkını vermek zorundayız. Bunun için sizler ve bizler daima paylaşacağız ki, dudaklarda ismimiz baki kalsın.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.