İnstagram Şifresiz Beğeni

İnstagram Şifresiz Beğeni

LİNK EN AŞAĞIDADIR.

Bilgihub İnstagram Beğeni

Merhaba arkadaşlar , bu yazımızda sizlere sitemize yeni eklediğimiz bir özellik olan İnstagram hesaplarınıza beğeni gönderme uygulamasını sunacağım . İnstagram Şifresiz Beğeni Gönderme bir çok yavaş ve saçma sitelere tepki olarak güzel hızıyla ve zamanla düzenlenecek olan kolay arayüzü ile sizlere sunuluyor.

Zamanla Sosyal Medya üzerindeki popülerlik yarışında genelde dışarıdan destek alanlar kazanmaktadır. Peki ya siz de kazanmak istemez misiniz ? Bu uygulamamız sayesinde Sınırsız Beğeni atabileceksiniz.

SOSYAL MEDYADA POPÜLER OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Sosyal medyada popüler olmak , insanlar tarafından tanınmayı bilinmeyi eminim bir çoğumuz istemektedir. İstemektedir tabi ama nasıl ? Bu sırada hemen bir uzman kişiden destek almak gerekir . Kimileri takipçi satın alarak yükselmeyi hedeflerken kimileri ise tamamen gerçek takipçiler kasarak büyümeyi hedefler.

TAKİPÇİ SATIN ALMAK

Takipçi satın alarak sizler de bir anda binlerce hatta yüz binlerce takipçiye ulaşabilirsiniz. Fakat bu takipçileri elinizde tutmayı bilmez ve kalitesiz paylaşımlar atarsanız takipçi düşüşü neredeyse %50’ye kadar bile çıkabilir. Takipçilerinizi kaybetmemek ve sürekli arttırmak için başta paylaşımlarınızın kalitesini arttırın.

GERÇEK TAKİPÇİ KAZANMAK

Gerçek takipçi kazanmak için bir dolu yol bulunmaktadır. Bunların en basiti uyumlu etiketlerdir . Eskiden en popüler etiketleri kullanıp takipçi arttırılabilmekteydi fakat şuanda en uygun etiketler kullanarak , kaliteli fotoğraflar ile takipçi kazanabilirsiniz. Eğer bir sayfa kasıyor iseniz ‘keşfete düşmek’ çok çok işinize yarayacaktır. Saçma sapan sayfalar gibi ilgi çekmek amacıyla kırmızı yuvarlak koyarak , yarı çıplak bayan fotoğrafları koyarak ilgi çekmeye çalışma tavırlarına girmeyerek kaliteli paylaşımlarla keşfete düşmeniz size avantaj ve takipçi kazandıracaktır. Unutmayın kalite her zaman kazanır.

SAYFALARA REKLAM VERMEK

Son zamanlarda bir hayli artan ve artık oldukça büyük bir kazanç kapısı olan , Sosyal medya sayfalarına reklam alma / reklam verme . Elinizde bir miktar para varsa ve cidden kaliteli bir sayfa yapmak için zaman ve emek harcayacaksanız biraz da para harcamanızı öneririm . Başta kendinizi büyük göstermek için bütün sayfaların kullandığı bir taktik olan takipçi satın alma işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. İnsanlarda şöyle bir algı oluşmuştur 5000 takipçili sayfanın kalitesi düşüktür 100.000 takipçili sayfanın kalitesi yüksektir . İşte bu algıyı kırmak ve kendimizi göstermek bir hayli zor oluyor. Bu yüzden önce takipçi alarak kendimizi yüksek gösteriyoruz ve başlıyoruz sayfalara reklam vermeye . Ha reklam demişken aman ha İphone X çekilişi falan yapmayın 🙂 . Onlar sizi yükseltmez aksine kalitenizi düşürür.

PROFESYONEL DESTEK ALMAK

Sıfırdan başlayıp büyüme konusunda yardımcı olup sizin yükselmenizi sağlayacak kişiler ve firmalar vardır . Çok uygun fiyatlara sizlere danışmanlık hizmeti sunanlar genelde şahsi kişiler olur fakat çok yüksek hedefler ve pörtföyünüz bulunuyorsa büyük ajans ve firmalarla çalışmanızı öneririm . Sosyal medya hesap yönetimi , Sosyal medya’da yükselme rehberliği gibi işlemler tarafımca da yapılmaktadır. Eğer hizmet satın almak istersen sitemizde bulunan iletişim bölümünden bana mesaj atabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

______________________________________________________________________________________________

Site içerisine girip reklamlara tıklayarak bizlere destek verebilirsiniz . Çok destek gelirse ŞİFRESİZ TAKİPÇİ ATMA uygulaması geliştireceğiz . Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum aşağıya giriş linkini bırakıyorum.

 

İnstagram Şifresiz Beğeni Atma Sitesi

takipci.bilgihub.com